Niepubliczne dzienne technikum

1 września 2019r. zaczną funkcjonować 5-letnie technika, które docelowo zastąpią dzisiejsze technika 4-letnie. Do roku szkolnego 2019/2020 dla absolwentów gimnazjum będzie jeszcze prowadzona rekrutacja do 4-letniego technikum, natomiast w roku 2020/2021 już się ona nie odbędzie, a tym samym rozpocznie się wygaszanie 4-letniego technikum. Jednocześnie od roku szkolnego 2019/2020 do 5-letniego technikum będą przyjmowani absolwenci 8-letniej szkoły podstawowej.

Wybierz kierunek, który Ci odpowiada:

• technik elektryk
  • technik mechanik
  • technik górnictwa podziemnego

Oferowane przez nas - technikum jest pięcioletnią szkołą niepubliczną dla absolwentów gimnazjum, która posiada uprawnienia szkoły publicznej.

Chcemy wyjśc na przeciw oczekiwaniom młodych ludzi i tworzymy szkołę, która nie tylko daje dobre przygotowanie ogólne, ale przede wszystkim daje możliwość zdobycia zawodu nie tylko na papierze, ale i w praktyce.

Przed Absolwentem otwiera się droga do dalszej edukacji na wyższych uczelniach, ale i równieź podjęcie pracy w wybranym zawodzie.

Zapraszamy!!