Sprawdź Statut Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych "PRIMUS"

Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych „PRIMUS”

Liceum Ogólnokształcące kierowane jest do wszystkich osób, które chcą uzyskać wykształcenie średnie oraz zdobyć świadectwo dojrzałości - matura.

Po ukończeniu szkoły słuchacze mogą podejść do egzaminu maturalnego, a następnie podjąć dalszą naukę na dowolnej uczelni lub w naszej szkole policealnej.

Zajęcia odbywają się w trybie zaocznym, w soboty i niedziele- co 2 tygodnie,

w Szkole Podstawowej nr 8 im. Krystyny Bochenek w Skoczowie (ul. Morcinka 20 ).

Nauka w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych "PRIMUS" trwa:

• 4 lata (8 semestrów) - dla absolwentów 8-letniej szkoły podstawowej i gimnazjum,
  • 3 lata (6 semestry) – dla absolwentów zasadniczej szkoły zawodowej, którzy rozpoczynają naukę od semestru trzeciego.

"Nauka to podróż, którą odbywamy przez całe życie, nieustannie odkrywając nowe cele."

Jim Stovall "Bezcenny dar"